Kategórie

Katalóg

šortky 

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  XL  XXL 

  Antracitové pánske teplákové šortky. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na prednej a jedno na zadnej strane. Malé vrecko na pravej strane ukryté pod zipsom. Hit tejto sezóny. Pohodlný strih. Výborné na celodenné nosenie.
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Šedé pánske teplákové nohavice. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na prednej a jedno na zadnej strane. Malé vrecko na pravej strane ukryté pod zipsom. Hit tejto sezóny. Pohodlný strih. Výborné na celodenné nosenie.
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Čierne pánske teplákové nohavice. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká vpredu. Ozdobný zips na pravom boku. Hit pre túto sezónu. Pohodlný strih. Výborný na celodenné nosenie.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XS  S 

  Modré dámske džínsové šortky. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej strane. Dve vrecká na zadnej strane. Pohodlný strih. Výborné na celodenné nosenie.
 • 14,80 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  uni 

  Modré dámske boxer tielko. Vyrobená z materiálu príjemného na dotyk. Okrúhly dekolt. Na zadnej strane čipkované zdobenie. Ideálny pre športový štýl a ďalšie.
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  XL 

  Šedé dámske teplákové kraťasy. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na predku. Okraje nohavíc sú zakončené cvočkami. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  M  L  XL 

  Antracitové dámske teplákové kraťasy. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pás zakončený lemom, dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrekcá vpredu ozdobené perlami. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov