Kategórie

nohavice 

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 31 položiek
 • 33,03 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  M  L  XL  XXL 

  Šedé dámske mriežkované nohavice. Vyrobené z materiálu príjemného na dotyk. Zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej strane. V komplete aj opasok. Ľahko zúžené nohavice. Povinný prvok pre mnoho štýlov.
 • 33,03 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  uni 

  Originálne dámske nohavice v čiernej farbe. Vyrobené z materiálu pripomínajúceho ekologickú kožu. Po bokoch našité pásy. Veľmi pohodlné na nosenie. Dokonale sa prispôsobí postave. Nezastupiteľný kus oblečenia pre každú modernú ženu.
 • 36,70 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S/M  M/L 

  Dámske nohavice v khaki farbe z ekologickej kože. Viazanie v páse. Po bokoch našité pásy. Dôležitý kúsok v šatníku každej ženy!
 • 36,70 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S/M  M/L 

  Dámske nohavice v bordovej farbe z ekologickej kože. Viazanie v páse. Po bokoch našité pásy. Dôležitý kúsok v šatníku každej ženy!
 • 36,70 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  M  L  XL 

  Dámske nohavice v čiernej farbe z ekologickej kože. Viazanie v páse. Po bokoch našité pásy. Dôležitá súčasť každého šatníku ženy!
 • 33,03 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  XL 

  Originálne dámske kockované nohavice. Vyrobené z elastického, na nosenie pohodlného materiálu. V páse gumička a viazanie. Dve vrecká na prednej strane. Výborné na celodenné nosenie.
 • Dámske džínsové modré nohavice Dámske džínsové modré nohavice 20% zľava
  Limitovaná akčná ponuka
  27,35 € 34,19 € odosielame od 3 - 5 dní
  Znížená cena!

  Veľkosť :  26 

  Modré dámske džínsové nohavice. Ľahko ošúchané. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave. Nohavice surovo zakončené. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 18,84 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  uni 

  Biele dámske nohavice. Vyrobené z elastického, na nosenie pohodlného materiálu. Model sa prispôsobí postave. Pás zakončený lemom. Dve vrecká na prednej strane. Musíte ich mať v skrini!
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XL 

  Šedé dámske teplákové nohavice. Vyrobené z pružného a pohodlného materiálu. Lem v páse dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na prednej strane. Fenomenálna a mimoriadne pohodlná novinka v šatníku!
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XL 

  Antracitové dámske teplákové nohavice. Vyrobené z pružného a pohodlného materiálu. Lem v páse. Potlač na ľavej nohavici. Model krásne obtiahne siluetu. Fenomenálna a mimoriadne pohodlná novinka v šatníku!
 • 15,10 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  L  XL  XXL 

  Antracitové dámske teplákové nohavice. Vyrobené z pružného a pohodlného materiálu. Lem v páse dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na prednej strane. Fenomenálna a mimoriadne pohodlná novinka v šatníku!
 • 15,10 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

  Čierne dámske teplákové nohavice. Vyrobené z pružného a pohodlného materiálu. Lem v páse dodatočne regulovaný šnúrkou. Dve vrecká na prednej strane. Fenomenálna a mimoriadne pohodlná novinka v šatníku!
 • Dámske nohavice Biker khaki Dámske nohavice Biker khaki Výpredaj 20% zľava
  Limitovaná akčná ponuka
  38,22 € 47,78 € TENTO PRODUKT ODOSIELAME DO 24 HODIN

  Veľkosť : 

 • 39,28 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  31  32 

  Modré dámske džínsové nohavice. S módnymi dierami a ošúchaním. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 36,70 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  25  26  27  28  29  30 

  Modré dámske džínsové nohavice. S módnym ošúchaním a otvormi. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave. Na spodku rozstrapkané. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 36,70 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  30 

  Modré dámske džínsové nohavice. Ľahko ošúchané. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave.Vhodné na každodenné nosenie.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XS 

  Modré dámske džínsové nohavice. S módnymi dierami, ošúchaním a nášivkami. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave.Vhodné na každodenné nosenie.
 • 39,28 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  27  28  29 

  Modré dámske džínsové nohavice. S módnymi dierami a ošúchaním. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave.Vhodné na každodenné nosenie.
 • 39,28 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  26  27  28  29  30 

  Tmavomodré dámske džnsové nohavice. S módnym ošúchaním a otvormi. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Po bokoch nápisy a pási. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave. Na spodku rozstrapkané. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 39,28 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  30 

  Modré dámske džínsové nohavice. S módnym ošúchaním. Na prednej strane zapínanie na lesklý zips. Dve vrecká na prednej a zadnej strane. Model sa prispôsobí postave. Vhodné na každodenné nosenie.
Zobraziť 1 - 20 z 31 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov