Kategórie

Katalóg

Veľkosť

zimné 

na stranu
Zobraziť 1 - 20 z 218 položiek
 • 92,84 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  S  M  XL  XXL 

  Tmavomodrá, prešívaná pánska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Štyri vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 89,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Bordová pánska párka bunda zimná s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Šesť vonkajších vreciek. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 89,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Horčicová pánska zimná párka bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Šesť vonkajších vreciek. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 89,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  L  XL  XXL 

  Tmavomodrá pánska zimná párka bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Šesť vonkajších vreciek. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 39,28 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  3XL 

  Tmavomodrá pánska prešívaná zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Podšívka rukávov zakončená lemom. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 39,28 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL  3XL 

  Tmavomodrá pánska prešívaná zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Dve vrecká na zapínanie a jedno vnútorné. Spodok a rukávy zakončené lemom. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 53,56 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Pánska zimná bunda typu párka v bordovej farbe. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa s odnímateľným kožúškom. Štyri vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 42,85 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Modrá prešívaná vesta bez kapucne. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká a jedno vnútorné. Rukávy sú zakončené elastickým okrajom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 71,41 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XL  XXL  3XL 

  Pánska bunda typu párka. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Pánska maskáčová farba. Odnímateľná podšívka. Štyri vonkajšie a jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 57,16 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  L  XL 

 • 75,02 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

 • 85,75 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

 • 53,61 € od 3 do 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Olivová pánska, zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Predĺžený zadný diel sa štrbinou v zadnej časti. Obvod v páse regulovaný šnúrkou. Dve vonkajšie vrecká. Dve vnútorné vrecká. Vhodné ako neformálne oblečenie.
 • 57,13 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Čierna pánska zimná prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa. Dve vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 12,04 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Modrá pánska mikina. Oblieka sa cez hlavu. Vyrobená z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Hladký, bez potlače. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 15,10 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Pánska mikina so zapínaním a kapucňou. Bordová. Hladký, bez potlače. Dve praktické vrecká. Spodok a rukávy zakončené lemom. Dvojvrstvová kapucňa regulovaná šnúrkou. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 64,27 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť : 

  Žltá pánska zimná prešívaná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Odopínateľná kapucňa. Štyri vonkajšie vrecká so zapínaním. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 67,84 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  XL  XXL 

  Čierne pánska lyžiarská zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 67,84 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Červená pánska lyžiarska zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 67,84 € odosielame od 3 - 5 dní

  Veľkosť :  M  L  XXL 

  Grafitová pánska lyžiarská zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips, suchý zips a patentky. Odopínateľná kapucňa regulovaná stopérmi. Snehuodolný materiál. Vetranie v podpazuší. V dolnej časti regulované stopérmi. Pohodlný strih. Vhodné na celodenné nosenie.
Zobraziť 1 - 20 z 218 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov