Kategórie

Katalóg

Veľkosť

bez rukávov 

Pánske tielka alebo aj tričká bez rukávov sú obľúbenou súčasťou hlavne mladých mužov. Preferujú ich hlavne muži, ktorý navštevujú posilňovne. Tielka sa nosia viac obtiahnuté, než klasické tričká a necháva sa vyniknúť postava. Ak hľadáte štýlové pánske tielka u nás ich určite nájdete. V ponuke tielka s potlačou alebo tielka bez potlače. K tielku ...

Viac
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Biele pánske tielko tank top s potlačou Biele pánske tielko tank top s potlačou Výpredaj 10% zľava
  Limitovaná akčná ponuka
  10,23 € 11,37 € TENTO PRODUKT ODOSIELAME DO 24 HODIN

  Veľkosť :  XL 

  Pánske tielko bez rukávov s potlačou v bielej farbe. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pohodlný strih. Najnovší hit pre túto sezónu. Vhodné na každodenné nosenie.
 • Pánske tieľko Pánske tieľko Výpredaj 15% zľava
  Limitovaná akčná ponuka
  9,76 € 11,49 € TENTO PRODUKT ODOSIELAME DO 24 HODIN

  Veľkosť :  XL 

  Pánska košeľa bez rukávov s potlačou. Vyrobené z mäkkého, na dotyk prijemného materiálu. Pohodlný strih. Surové zakončenie. Absolutný bestseller tejto sezóny. Ideálne na každodenné nosenie. Zloženie: 100 % bavlna .
 • 12,04 € od 3 do 5 dní

  Veľkosť :  L  XL 

  Pánsky top bez rukávov a s potlačou. Biela. Tielko s potlačou. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pohodlný strih. Hit pre túto sezónu. Ideálna na každý deň.
 • 9,45 € od 3 do 5 dní

  Veľkosť :  XXL 

  Pánska tričko bez rukávov s potlačou. Seledínová. Tielko s potlačou. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Pohodlné nosenie. Absolutný hit tejto sezóny. Ideálne na každý deň.
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov