Najpredávanejšie

s potlačou 

Módne a veľmi pohodlné pánske mikiny s potlačou. Potlač nami predávaných mikinách, je kvalitná. Praním sa nezničí tak jednoducho ako pri nekvalitných potlačiach. Všetky mikiny boli vyrobené v súlade s najnovšími trendmi v dizajne s použitím najkvalitnejších látok, ktoré sú odolné, teplé ale aj príjemne mäkké na dotyk. Ponúkame široký výber pánsk...

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 292 položiek
 • 26,46 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska mikina bez potlače, ktorá sa oblieka cez hlavu. Čierna. Kapucňa regulovaná šnúrkou. Vrchná časť mikiny v kontrastnej farbe. Potlač na prednej strane a ľavom rukáve Vrecko typu kengura. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Červená pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Modrá pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Zelená pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Antracitová pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Šedá pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Okrúhly výstrih. Módny maskáčový vzor. Ozdobný zips na prsiach. Rozopínanie na pravej spodnej časti. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Okrúhly výstrih. Módny maskáčový vzor. Ozdobný zips na prsiach. Rozopínanie na pravej spodnej časti. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Šedá pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Okrúhly výstrih. Módny maskáčový vzor. Ozdobný zips na prsiach. Rozopínanie na pravej spodnej časti. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Šedá pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Okrúhly výstrih. Módny maskáčový vzor. Potlač a nášivky na prsiach. Vrecko so zapínaním na rukáve. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,12 € odosielame od 3 - 5 dní
  Zelená pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Okrúhly výstrih. Módny maskáčový vzor. Potlač a nášivky na prsiach. Vrecko so zapínaním na rukáve. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
Zobraziť 1 - 12 z 292 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov

Menu