svetre 

V tejto kategórii nájdete pánske svetre a pulóvre. Vhodne zvolený sveter dodáva elegantný vzhľad a dôstojnosť. Ideálny na pracovný pohovor a všade tam, kde potrebujeme pôsobiť nenútene a elegantne. Skúste skombinovať pánske svetre s košeľami, získate tak elegantný vzhľad. Svetre už nie sú bezcharakterné kusy látky, ale moderné, plné farieb a str...

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 254 položiek
 • 24,63 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Modrá 

  Veľkosť :  M  L  XL  S 

  Vynikajúci pánsky tmavomodrý sveter. Oblieka sa cez hlavu. Okrúhly výstrih. Dlhý rukáv. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 34,64 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Čierna 

  Veľkosť :  3XL 

  Hrubý, vlnený pánsky čierny sveter. Oblieka sa cez hlavu. Vyrobená z teplej, na dotyk príjemnej tkaniny. Vysoký golier so zapínaním na zips. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 20,71 € dodanie do 8 dní
  Vynikajúci pánsky tmavošedý sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Rolákový golier. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 20,71 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Svetlošedá 

  Veľkosť : 

  Svetlošedý pánsky rozopínateľný sveter. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Zapínanie na lesklý zips. Golier typu stojáčik. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň..
 • 13,40 € dodanie do 8 dní
  Vynikajúci pánsky bordový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Rolákový golier. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobuje sa každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 28,56 € dodanie do 8 dní
  Vynikajúci pánsky čierny sveter. Oblieka sa cez hlavu. Okrúhly výstrih. Dlhý rukáv. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 11,64 € dodanie do 8 dní
  Pánsky čierny rozopínateľný sveter. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Zapínanie na lesklý zips. Golier typu stojáčik. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň..
 • 14,78 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Svetlošedá 

  Veľkosť :  L  XL 

  Vynikajúci šedý pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu Vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Včkový výstrih. Spodok a rukávý zakončené elastickým lemom. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Výborné na každodenné nosenie.
 • 13,40 € Vypredané
  Vypredané
  Pánsky bordový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Vysoký golier so zapínaním na gombíky. Spodok a rukávý zakončené elastickým lemom. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa každej postave. Výborné na každodenné nosenie.
 • 14,78 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Svetlošedá 

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Pánsky svetlošedý sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Okrúhly výstrih. Kombinácia kontrastných farieb. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň.
 • 9,91 € Vypredané
  Vypredané
  Šedý pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektné každý deň.
 • 37,11 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Čierna 

  Veľkosť :  XXL 

  Hrubý, vlnený pánsky čierny sveter. Oblieka sa cez hlavu. Vyrobená z teplej, na dotyk príjemnej tkaniny. Vysoký golier so zapínaním na kolíky. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 9,91 € Vypredané
  Vypredané
  Pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Farba woodland camo. Vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Okrúhly dekolt. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Výborný na akúkoľvek príležitosť.
 • 28,56 € Vypredané
  Vypredané
  Pánsky sveter s rozopínaním a kapucňou v ecru farbe. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Dve vonkajšie vrecká. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave.
 • 13,40 € Vypredané
  Vypredané
  Pánsky tmavomodrý sveter, oblieka sa cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Vysoký golier so zapínaním na kolík. Materiálové vložky. Spodok a rukávy zakončené lemami. Jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa akejkoľvek postave. Perfektný na každý deň..
 • 14,78 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Bordová 

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Vynikajúci pánsky bordový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Výstrih do V. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobuje sa každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 16,87 € Vypredané
  Vypredané
  Vynikajúci pánsky červený sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Výstrih do V. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobuje sa každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 24,63 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Khaki 

  Veľkosť :  M  L  XL  S 

 • 26,04 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Biela 

  Veľkosť :  M  L  XL  S 

  Vynikajúci pánsky ecru sveter. Oblieka sa cez hlavu. Okrúhly výstrih. Dlhý rukáv. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Sveter sa prispôsobí každej postave. Perfektný na každý deň..
 • 14,78 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Ťavia 

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Pánsky horčicový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Okrúhly výstrih. Kombinácia kontrastných farieb. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň.
 • 14,78 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Tmavomodrá 

  Veľkosť :  M  XL  XXL 

  Pánsky tmavomodrý sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Okrúhly výstrih. Kombinácia kontrastných farieb. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň.
 • 17,76 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Viacfarebná 

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Pánsky bordový sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Okrúhly výstrih. Kombinácia kontrastných farieb. Spodok a rukávy zakončené elastickým lemom. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň.
 • 17,76 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Tmavomodrá 

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Pánsky tmavomodrý sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Mäkká a na dotyk príjemná tkanina. Okrúhly výstrih. Kombinácia kontrastných farieb. Spodok a rukávy zakončené elastickým lemom. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobí sa postave. Perfektný na každý deň.
 • 14,78 € dodanie do 8 dní

  Farba :  Svetlošedá 

  Veľkosť :  M  L  XL  XXL 

  Vynikajúci pánsky šedý sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z mäkkého a na dotyk príjemného materiálu. Výstrih do V. Spodok a rukávy zakončené lemami. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Prispôsobuje sa každej postave. Perfektný na každý deň.
Zobraziť 1 - 24 z 254 položiek