Najpredávanejšie

svetre 

V tejto kategórii nájdete pánske svetre a pulóvre. Vhodne zvolený sveter dodáva elegantný vzhľad a dôstojnosť. Ideálny na pracovný pohovor a všade tam, kde potrebujeme pôsobiť nenútene a elegantne. Skúste skombinovať pánske svetre s košeľami, získate tak elegantný vzhľad. Svetre už nie sú bezcharakterné kusy látky, ale moderné, plné farieb a str...

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 105 položiek
 • 18,78 € Produkt je dostupný s inými možnosťami
  Biely pánsky rozopínací sveter. Zapínanie na lesklý zips. Vyrobený z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Vysoký golier so zapínaním na gombíky. Spodná časť a rukávy zakončené lemom. Sveter sa prispôsobí každéj siluetu. Vhodné na každý deň.
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Antracitový pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Dekolt typu V-neck. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Antracitový pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Výborný na akúkoľvek príležitosť.
 • 7,51 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierny pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Okrúhly dekolt. Ozdobné záplaty na lakťoch. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 18,78 € odosielame od 3 - 5 dní
  Teplý pánsky sveter s límcom. Vyrobené z mäkkého, na dotky príjemnho materiálu, ktorý sa prispôsobí každej postave. Priliehavý strih, veľmi elastický. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Zloženie: 100 % akryl.
 • 18,78 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierny pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Vysoký golier so zapínaním na pracky. Spodná časť a rukávy zakončené lemom. Sveter sa prispôsobí akejkoľvek postave. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierny pánsky sveter, ktorý sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Dolná časť a rukávy ukončené lemom. Dekolt V-neck. Vpletené farebné bodky. Výborne sa prispôsobí každej postave.
 • Limitovaná akčná ponuka
  17,25 € 23,00 € TENTO PRODUKT ODOSIELAME DO 24 HODIN
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Sveter pánsky tmavomodro-šedý. Vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Výborný na akúkoľvek príležitosť.
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Sveter pánsky antracitovo-čierny. Vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Výborný na akúkoľvek príležitosť.
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Sveter pánsky čierno-šedý. Vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Výborný na akúkoľvek príležitosť.
 • 15,02 € odosielame od 3 - 5 dní
  Sveter pánsky khaki-šedý. Vyrobený z mäkkej, na dotyk príjemnej tkaniny. Ideálne sa prispôsobí každej postave. Okrúhly dekolt. Spodok a rukávy zakončené lemom. Výborný na akúkoľvek príležitosť.
Zobraziť 1 - 12 z 105 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov

Menu