Najpredávanejšie

mikiny 

Predpokladám, že každý správny muž má medzi svojím oblečením aspoň jednu mikinu. Mikina je ideálne a univerzálne oblečenie takmer na každú príležitosť, bez ohľadu na to, či potrebujete voľný športový štýl alebo potrebujete vyzerať nenútene elegantne. Práve preto sa v našom obchode snažíme ponúknuť čo najširšiu ponuku pánskych mikín. Náš výber je...

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 754 položiek
 • 11,30 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska mikina bez kapucne na zips. Čierna. Hladká, bez potlače. Dve prakticke vrecká. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Vhodné na celodenné nosenie.
 • 15,07 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska mikina značky DSTREET. Dvojvrstvová kapucňa. Vnútorná strana mikiny je z materiálu príjemného na dotyk. Dve praktické vrecká. Pohodlný strih. Zloženie: 65 % bavlna, 35 % polyester.
 • 18,84 € odosielame od 3 - 5 dní
  Antracitová pánske pelerína s kapucňou. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Bez zipsu. Potlač na rukávoch, zadnej strane a vo vnútri kapucne. Dve vonkajšie vrecká. Pohodlný strih. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 11,30 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska mikina v šedej farbe. Oblieka sa cez hlavu. Vrecko typu kengura. Dolná časť a rukávy zakončené kontrastným lemom. Zloženie: 100% bavlna.
 • 11,30 € odosielame od 3 - 5 dní
  Vynikajúca pánska mikina. Dvojvrstvová kapucňa zakončená šnúrkou. Dve praktické vrecká. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Ideálne na každodenné nosenie. Zloženie: 90 % bavlna, 10 % lycra.
 • Limitovaná akčná ponuka
  18,40 € 23,00 € Skladom
  Znížená cena!
 • 11,30 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska mikina s kapucňou, ktorá sa oblieka cez hlavu. Šedá. Hladká, bez potlače. Praktické kengurie vrecko. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Vhodné na každodenné nosenie.
 • Limitovaná akčná ponuka
  13,99 € 18,65 € TENTO PRODUKT ODOSIELAME DO 24 HODIN
  Tmavomodrá mikina s kapucňou. Vyrobená z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk. Dolná časť a rukávy ukončené lemom. Dve praktické vrecká. Pohodlný strih. Ideálne na každodenné nosenie.
 • Limitovaná akčná ponuka
  14,96 € 18,70 € TENTO PRODUKT ODOSIELAME DO 24 HODIN
  Šedá pánska mikina s kapucňou na zips. Vyrobená z mäkkého materiálu, príjemného na dotyk. Dolná časť a rukávy ukončené lemom. Dve praktické vrecká. Pohodlný strih. Ideálne na každodenné nosenie.
 • 15,07 € odosielame od 3 - 5 dní
  Červená pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,07 € odosielame od 3 - 5 dní
  Modrá pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
 • 15,07 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska mikina bez kapucne, ktorá sa oblieka cez hlavu. Vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného materiálu. Okrúhly výstrih. Potlač na prednej strane. Spodok a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Perfektné na každý deň.
Zobraziť 1 - 12 z 754 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov

Menu