Najpredávanejšie

bundy 

Pánska bunda je oblečenie, ktoré je viditeľné najčastejšie, je preto dôležité, aby odrážalo váš charakter. Vhodne zvolená bunda môže otvoriť nejedny dvere alebo srdce dievčaťa. Z našej pestrej ponuky si dokáže vybrať úplne každý. Do ponuky sme zaradili prechodné bundy, ktoré sú ideálnym oblečením, keď si nie ste istý, aké bude počasie počas dňa....

Viac
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 415 položiek
 • 22,61 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska kožená bunda. Červená. Bez kapucne. Bunda prechodná so zapínaním na zips. Pohodlný strih. Ideálne na každý deň.
 • 37,69 € odosielame od 3 - 5 dní
  Bunda kožená pánska. Čierna. Odnímateľná kapucňa. Prechodná bunda so zapínaním na zips. Golier sa zapína na patentky. Pohodlný strih. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 18,84 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá prešívaná, prechodná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 33,92 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna pánska prechodná s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Možnosť regulovať v páse. Štyri vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Podšívka rukávov ukončená lemom. Pohodlný strih. Vhodné ako neformálne oblečenie.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska prechodná bunda. Bežová. Bez kapucne. Zapínanie na zips. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • Limitovaná akčná ponuka
  18,32 € 22,91 € 3 - 5 dní
  Znížená cena!
  Pánska prechodná bunda typu bomber. Čierna. Bez kapucne. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká a jedno vnútorné. Pohodlný strih. Vhodné na každodenné nosenie.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní
  Čierna prechodná, pánska bunda bez kapucne. Zapínanie na lekslý zips. Odnímateľná kapucňa regulovaná šnúrkou. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Dve vonkajšie vrecká. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih. Vhodné na každý deň.
 • 45,23 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá zimná bunda s kapucňou. Zapínanie na lesklý zips a patentky. Šírka v páse rugulovaná šnúrkou. Odnímateľná kapucňa. Päť vonkajších vreciek. Dve vnútorné vrecká. Vrecko na rukáve. Ideálne na každý deň.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska prešívaná, zimná bunda. Tmavomodrá. Zapínanie na lesklý zips. Kapucňa sa nedá odopnúť. Rukávy ukončené lemom. Dve vonkajšie vrecká na zips. Jedno vnútorné vrecko. Pohodlný strih.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní
  Pánska riflová bunda. Štylizovaný ako mierne poškodené. Zapínanie na gombíky. Štyri vonkajšie vrecká a dve vnútorné. Módny dizajn a jedinečný vzhľad. Pohodlný strih. Ideálne na každodenné nosenie. Zloženie: 100 % bavlna .
 • 45,23 € odosielame od 3 - 5 dní
  Tmavomodrá zimná párka bunda. Zapínanie na lesklý zips a gombíky. Šesť vonkajších vreciek a jedno vnútorné. Možnosť regulovať v páse. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
 • 26,38 € odosielame od 3 - 5 dní
  Zelená prešívaná, prechodná pánska bunda bez kapucne. Zapínanie na lesklý zips. Dve vonkajšie vrecká. Dolná časť a rukávy zakončené lemom. Pohodlný strih. Ideálne pre každý deň.
Zobraziť 1 - 12 z 415 položiek

Naposledy prezeraný

Bez produktov

Menu